Соціальний вектор
Соціальний бізнес та менеджмент
Соціальний вектор

Description

Соціальний вектор – це серія зустрічей, метою яких є розповідати бізнесу про вигоди від соціальної складової і благодійникам та неприбутковим організаціям про ефективність від впровадження бізнес-інструментів в своїй діяльності та від співпраці з бізнесом.
Price:
free

Соціальний вектор

About the program

Social vector (Соціальний вектор) – це серія зустрічей, метою яких є розповідати бізнесу про вигоди від соціальної складової і благодійникам та неприбутковим організаціям про ефективність від впровадження бізнес-інструментів в своїй діяльності та від співпраці з бізнесом. Соціальний бізнес – це спосіб вирішення гострих соціальних проблем в бізнесовий спосіб. Взявши все найкраще від бізнесу та благодійності, соціальне підприємництво має величезний потенціал для здійснення реальних суспільних змін.

На зустрічі з Світланою Пугач поговоримо про історію «Таблеточок» – фонду, який став успішним завдяки підприємницьким підходам до благодійності 

На зустрічі з Євгенією Мазуренко поговоримо про соціальний вплив, про дослідження від Zagoriy Foundation та чому бізнесу варто задуматись над соціальними змінами саме зараз

На зустрічі з Анастасією Дєєвою поговоримо про історію відкриття мережі медичних центрів благодійного фонду 100% життя та дізнаємося з якими викликами доводиться зіштовхуватися фонду, щоб підтримувати працюючу бізнес модель.

На зустрічі з Софією Сергулею поговоримо про особливості розвитку та приклади британських соціальних підприємств та рекомендації для українських соціальних підприємств.

На зустрічі з Інною Макотерська поговоримо про класифікації, менеджмент та оптимальну організацію ваших бізнес-процесів, а також ознайомимось з корисними інструментами для їх вдосконалення. 

На зустрічі Олена Присяжнюк розкаже про унікальну в Україні програму розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ, про її імплементацію, успішні кейси та практики. 

На зустрічі з Ольгою Шаваровою, менеджеркою програм Фонду Східна Європа, поговоримо про розвиток шкільного соціального підприємництва в Україні, про актуальні проєкти та можливості.

На зустрічі з Василем Назаруком ми почуємо розповідь про доступні кредити для соціальних підприємств України від Програми соціального інвестування Western NIS Enterprise Fund.

На зустрічі з Анастасією Перепелкіною ми поговоримо про краудфандинг як один із інструментів інвестування у Ваш соціальний бізнес.

На зустрічі з Юлією Клебан ми поговоримо про те як університет може підтримувати розвиток соціального підприємництва в Україні.

Із співзасновником Фонду Лідерів Денисом Андрущенком поговоримо про розвиток соціального інвестування.

Speakers
img
Дарморіс Петро
Директор Social Economy Ukraine
детальніше
img
Присяжнюк Олена
Представниця Відділу підтримки бізнесу управління економічної політики, Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради.
детальніше
img
Мазуренко Євгенія
Директорка Zagoriy Foundation
детальніше
img
Дєєва Анастасія
Виконавча директорка БО «100% ЖИТТЯ», найбільшого пацієнтського фонду з боротьби з епідемією ВІЛ та СНІД
детальніше
img
Сергуля Софія
Студентка London School of Economics and Political Science (MSc, Social Innovation and Entrepreneurship).
детальніше
img
Макотерська Інна
Засновниця і керуючий партнер консалтингового бюро I + J.
детальніше
img
Шаварова Ольга
менеджерка програм Фонду Східна Європа. Працює у громадській сфері уже понад 10 років.
детальніше
img
Назарук Василь
Керівник Програми соціального інвестування WNISEF з 2015 року.
детальніше
img
Перепелкіна Анастасія
Модераторка проектів Спільнокошту, координаторка партнерських програм платформи "Велика Ідея".
детальніше
img
Клебан Юлія
Керівниця програми “ІТ та бізнес-аналітика”
детальніше
img
Андрущенко Денис
Співзасновник Фонду Лідерів, співвласник агенції з копірайтингу та представник Екосистеми позитивних соціальних змін Impact UA.
детальніше