Соціальний вектор
Соціальний бізнес та менеджмент
Соціальний вектор

Description

Соціальний вектор – це серія зустрічей, метою яких є розповідати бізнесу про вигоди від соціальної складової і благодійникам та неприбутковим організаціям про ефективність від впровадження бізнес-інструментів в своїй діяльності та від співпраці з бізнесом.
Price:
free

Соціальний вектор

About the program

Social vector (Соціальний вектор) – це серія зустрічей, метою яких є розповідати бізнесу про вигоди від соціальної складової і благодійникам та неприбутковим організаціям про ефективність від впровадження бізнес-інструментів в своїй діяльності та від співпраці з бізнесом. Соціальний бізнес – це спосіб вирішення гострих соціальних проблем в бізнесовий спосіб. Взявши все найкраще від бізнесу та благодійності, соціальне підприємництво має величезний потенціал для здійснення реальних суспільних змін.

На зустрічі з Світланою Пугач поговоримо про історію «Таблеточок» – фонду, який став успішним завдяки підприємницьким підходам до благодійності 

На зустрічі з Євгенією Мазуренко поговоримо про соціальний вплив, про дослідження від Zagoriy Foundation та чому бізнесу варто задуматись над соціальними змінами саме зараз

На зустрічі з Анастасією Дєєвою поговоримо про історію відкриття мережі медичних центрів благодійного фонду 100% життя та дізнаємося з якими викликами доводиться зіштовхуватися фонду, щоб підтримувати працюючу бізнес модель.

На зустрічі з Софією Сергулею поговоримо про особливості розвитку та приклади британських соціальних підприємств та рекомендації для українських соціальних підприємств.

Дата: 19 травня, 16:00 - 17:00

На зустрічі з Інною Макотерська поговоримо про класифікації, менеджмент та оптимальну організацію ваших бізнес-процесів, а також ознайомимось з корисними інструментами для їх вдосконалення. 


​​​​​Дата: 26 травня, 16:00 - 17:00

На зустрічі Олена Присяжнюк розкаже про унікальну в Україні програму розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ, про її імплементацію, успішні кейси та практики. 

 

На зустрічі з Ольгою Шаваровою, менеджеркою програм Фонду Східна Європа, поговоримо про розвиток шкільного соціального підприємництва в Україні, про актуальні проєкти та можливості.

​​​​​Дата: 23 червня, 16:00 - 17:00

На зустрічі з Василем Назаруком ми почуємо розповідь про доступні кредити для соціальних підприємств України від Програми соціального інвестування Western NIS Enterprise Fund.

Дата: 30 червня, 16:00 - 17:00

На зустрічі з Анастасією Перепелкіною ми поговоримо про краудфандинг як один із інструментів інвестування у Ваш соціальний бізнес.

На зустрічі з Юлією Клебан ми поговоримо про те як університет може підтримувати розвиток соціального підприємництва в Україні.

Із співзасновником Фонду Лідерів Денисом Андрущенком поговоримо про розвиток соціального інвестування.

Дата: 28 липня, 16:00 - 17:00

Speakers
img
Дарморіс Петро
Директор Social Economy Ukraine
детальніше
img
Присяжнюк Олена
Представниця Відділу підтримки бізнесу управління економічної політики, Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради.
детальніше
img
Мазуренко Євгенія
Директорка Zagoriy Foundation
детальніше
img
Дєєва Анастасія
Виконавча директорка БО «100% ЖИТТЯ», найбільшого пацієнтського фонду з боротьби з епідемією ВІЛ та СНІД
детальніше
img
Сергуля Софія
Студентка London School of Economics and Political Science (MSc, Social Innovation and Entrepreneurship).
детальніше
img
Макотерська Інна
Засновниця і керуючий партнер консалтингового бюро I + J.
детальніше
img
Шаварова Ольга
менеджерка програм Фонду Східна Європа. Працює у громадській сфері уже понад 10 років.
детальніше
img
Назарук Василь
Керівник Програми соціального інвестування WNISEF з 2015 року.
детальніше
img
Перепелкіна Анастасія
Модераторка проектів Спільнокошту, координаторка партнерських програм платформи "Велика Ідея".
детальніше
img
Клебан Юлія
Керівниця програми “ІТ та бізнес-аналітика”
детальніше
img
Андрущенко Денис
Співзасновник Фонду Лідерів, співвласник агенції з копірайтингу та представник Екосистеми позитивних соціальних змін Impact UA.
детальніше